Web Siteme hoşgeldiniz, 18 Temmuz 2024
Anasayfa » Genel » Wattsu Firmasının 1. Yılı Çekilişindeki Şaibeyi Ortaya Çıkardım

Wattsu Firmasının 1. Yılı Çekilişindeki Şaibeyi Ortaya Çıkardım

Wattsu Firmasının 1. Yılı Çekilişindeki Şaibeyi Ortaya Çıkardım

Merhaba arkadaşlar, şimdi sizlere Wattsu firmasının 1. yılı için yapmış olduğu çekilişteki şaibeyi anlatıcam, yani burada hep iyi şeyleri paylaşacak değiliz değil mi.

Şimdi gelelim ayrıntılara ;

Çekiliş Katılım Koşullarında ilk başta diyorlardı ki

22 Aralık 2017 Cuma günü SAAT 20.00’de yapacağımız Canlı Yayın çekilişimiz ile 10 katılımcıya Wattsu WT1 Kombi Tasarruf Cihazı + Su Sensörü Hediye Edilecektir.
Yarışmamıza katılım koşulları aşağıdaki gibidir:
– Kampanyaya 18 Yaşından küçükler katılamaz.
– Yarışma son katılım tarihi 21 Aralık Perşembe Günü saat 23.59’dur.

şeklindeydi. Daha sonra Cuma akşamı saat 8 oldu ne canlı yayın var ne çekiliş. Bende wattsu facebook sayfasına mesaj attım.

Bu konuşmadan sonra Katılım koşulları sayfası değişerek alttaki şekli aldı.

24 Aralık 2017 Pazar günü SAAT 20.00’de yapacağımız Canlı Yayın çekilişimiz ile 10 katılımcıya Wattsu WT1 Kombi Tasarruf Cihazı + Su Sensörü Hediye Edilecektir.
Yarışmamıza katılım koşulları aşağıdaki gibidir:
– Kampanyaya 18 Yaşından küçükler katılamaz.
– Yarışma son katılım tarihi 23 Aralık Cumartesi Günü saat 23.59’dur.

Neyse firma kafasına göre değiştirdi tarihleri ve Pazar günü oldu saat 18:10 civarında liste yayınladılar ve katılımcıları kafalarına göre sıralamışlar.(Alfabetik sıralama veya başvuru sırası değil neye göre sıraladılar bilmiyorum)

ve saat 20:00 de canlı yayında çekiliş yaptılar. Ben çıkmadım 10 kişi kazandı ve bende tekrardan mesaj attım.

Bana dedikleri resimde de gördüğünüz üzere ;

“Orçun bey hamit bey kazanamayan kişilere cihazı çok uygun koşullarda hediye etme konusunda bize talimat verdiler … sizinle çağrı merkezimiz irtibata geçecekler… hayırlı akşamlar dileriz”

Daha sonra kazanan kişilerin facebook hesaplarını inceledim ve ne göreyim. Katılım koşullarıyla alakası olmayan facebookta geç paylaşım yapmış kazananlardan 2 kişi yakaladım. Resimleri aşağıdadır,

Buraya dikkat “Yarışma son katılım tarihi 23 Aralık Cumartesi Günü saat 23.59’dur.” diyor ve bu kişilerden hülya atalay 24 aralık 1:07 de ve Ayça Oktar 24 aralık 15:32 de paylaşım yapmışlar.

Instagram hesapları kapalı olduğundan dolayı onları inceleme fırsatım olmadı. Ama facebookta 2 kişiyi mesajda da gördüğünüz üzere yazdım fakat cevap vermediler.

Bende kazananları açıkladıkları resmin altına yorum olarak attım fakat ordan da cevap verilmedi. Sonrasında ise beni engellediklerini gördüm. Mesajlarımı da silmişler doğal olarak örtbas edildi.

Bunları neden mi anlattım, Wattsu firmasına karşı alışveriş yaparken dikkatli olmanız açısından(Bana kalsa hiç bulaşmayın), eğer bir alışveriş vs yapıyorsanız mutlaka ekran görüntüsünü alın mağdur olmayın kafalarına göre değişiklik yapabiliyorlar. Sözlerinin arkasında hiç değiller 5 gün oldu halen daha beni arayacaklar. Dediğim gibi konuşmalar resimleriyle ortada işleri yalan dolan.

Eğer bu tür bir cihaz alacaksanız COSA’yı tavsiye ederim aynı fiyata yerli ürün ve cep telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca daha ucuz ve güvenilir firma.

Saygılar…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Muzaffer dedi ki:

    Vay be resmen adamlar üçkağıt yapmışlar,

  2. Oğuzhan dedi ki:

    Gerçekten ülkede hakkaniyetli iş yapan tek firma kalmamış. Herkes bir şeylerin çekilişini yaptığını iddia edip takipçi, etkileşim topluyor ama iş hakkaniyetli ödül dağıtımına geldiği zaman sıfırlar.

Yorum Yaz